Eilne õige vastus tuli suhteliselt kiiresti & valutult:) Pildil oli Tallinn (Nõmme), mida küsisin seepärast, et eile oli malekangelase Paul Kerese sünniaastapäev ning just Nõmmel Keres suure osa oma elust elus (tänaval, mis praegu tema nime kannab). Õiged vastused andis Teet Korsten, kes nende eest ka 2 punkti sai:) Mängutabeli hetkeseis järgmine:

Myriwe, Teet Korsten – 2 punkti
Tarmo – 1 punkt

Mängureeglid siis järgmised:

Iga näidatav linn on kuidagi seotud mingi sel päeval toimunud ajaloosündmusega.  Uus küsimus tuleb õhtul kl.18.00 (kui ei tule, siis ainult põhjusel, et wordpressi kell valetab) ning tund aega hiljem tuleb vihjepilt, mis on vastava sündmusega tihedamalt seotud. Linna äraarvamise eest 1 punkt, sündmuse eest samuti 1 punkt. Otsida võite üle kogu interneti, wikipedia & kõik muud asjad on täitsa bro, aga nagu eelmises mängus, nii on nüüdki väga ebaviisakas vdta õiget vastust pildi seadeist, kus see loomulikult olemas on. See on nagu loomaaias jahil käia, palun ärge nii tehke & mängu odava nõksuga ära rikkuge.

Tänase pildi kohta ütlen, et ärge laske end sissekande pealkirjast eksitada – pildil olev maja on küll selline, mille kohta oma maitse otsast “Oo!” ütlen ning seetõttu ma tolle tänaseks pildiks valisingi, sest linnamängu peamine mõte on ju tutvustada kaunist arhitektuuri ning esteetilist linnaruumi & sedakaudu propageerida linnaelu:)  Küsitava ajaloosündmusega pole pildil oleval ehitisel paraku muud pistmist, kui et asub õiges linnas:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

2 responses »

  1. Teet Korsten ütles:

    pariis? charles de gaulle sai 53 aastat tagasi prantsusmaa presidendiks.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s