Niisiis, eelmise vooru pildil kujutet kaunis roosa maja asub New Yorgis. Selle arvas õigesti ära Teet Korsten; seda, miks ma New Yorki küsisin, ta enam ära ei arvanud. Küsisin seepärast, et 12.01.1987 sündis samuses linnas Will Rothhaar, kellest hiljem sai näitleja. Muuhulgas on ta mänginud nii “tavalises” CSI-s, kui tõepoolest ka CSI Miamis, seetõttu oligi Teedul Miami mainimisega natuke õigus ka ning tema vastuse sai “soojaks” lugeda.

Mängutabeli hetkeseis järgmine:

Teet Korsten – 7 punkti
Tõiv, Myriwe – 2 punkti
Tarmo – 1 punkt

Mängureeglid siis järgmised:

Iga näidatav linn on kuidagi seotud mingi sel päeval toimunud ajaloosündmusega.  Uus küsimus tuleb õhtul kl.18.00 (kui ei tule, siis ainult põhjusel, et wordpressi kell valetab) ning tund aega hiljem tuleb vihjepilt, mis on vastava sündmusega tihedamalt seotud. Linna äraarvamise eest 1 punkt, sündmuse eest samuti 1 punkt. Otsida võite üle kogu interneti, wikipedia & kõik muud asjad on täitsa bro, aga nagu eelmises mängus, nii on nüüdki väga ebaviisakas vdta õiget vastust pildi seadeist, kus see loomulikult olemas on. See on nagu loomaaias jahil käia, palun ärge nii tehke & mängu odava nõksuga ära rikkuge.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

5 responses »

 1. Teet Korsten ütles:

  Vilnjus? 1991 aasta veretöö Balti vabadusihalejate vastu.

 2. Taliesin ütles:

  Pakuks Tunist ja sündmuseks mulluse aasta Tuneesia presidendi maaltlahkumise.

 3. Arni Alandi ütles:

  Paraku on 1viisi “külmad” nii Vilnius kui Tunis.

 4. Ambrosius ütles:

  Kolkata (Calcutta) peapostkontori hoone?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s