2 punkti lähevad Ambrosiusele, kes õigesti arvas pildil olevat Berliini Neuköllni linnaosa, kus näitleja Markus Hoffmann end 16. jaanuaril 1997. kõrgest aknast (28. korruselt, muuseas Walter Gropiuse projekteerit majas) allaheitmise läbi hukkas. Hoffmann mängis teleseriaalis “Verbotene Liebe” 1995-96 a. hooajal Henning von Anstettenit, sealt siis vihjevideo.

Mängutabeli hetkeseis järgmine:

Teet Korsten – 7 punkti
Ambrosius – 3 punkti
Peeter Raudvere, Oudekki, Tõiv, Myriwe – 2 punkti
Tarmo – 1 punkt

Mängureeglid siis järgmised:

Iga näidatav linn on kuidagi seotud mingi sel päeval toimunud ajaloosündmusega.  Uus küsimus tuleb õhtul kl.18.00 (kui ei tule, siis kas valetab wordpressi kell, või püüan ma üldjuhul hilinemise asjus ette hoiatada) ning tund aega hiljem tuleb vihjepilt, mis on vastava sündmusega tihedamalt seotud. Linna äraarvamise eest 1 punkt, sündmuse eest samuti 1 punkt. Otsida võite üle kogu interneti, wikipedia & kõik muud asjad on täitsa bro, aga nagu eelmises mängus, nii on nüüdki väga ebaviisakas vdta õiget vastust pildi seadeist, kus see loomulikult olemas on. See on nagu loomaaias jahil käia, palun ärge nii tehke & mängu odava nõksuga ära rikkuge.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

5 responses »

 1. Arni Alandi ütles:

  Seoul õige & 1 punkt sul käes:)

 2. Teet Korsten ütles:

  1992 – During a visit to South Korea, Japanese Prime Minister Kiichi Miyazawa apologizes for forcing Korean women into sexual slavery during World War II.

  • Ambrosius ütles:

   Aga mis sellel vabandusel antud videoga pistmist on 🙂

   Pakun, et Lõunakorea endise R&B duo Fly to the Sky liige Hwanhee sündis 17. jaanuaril. 1982.

 3. Teet Korsten ütles:

  jah, vahel on arni vihjed sürreaalsemad, kui see hwanhee oma. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s