Pean väga vabandust paluma, sest väljakuulutet auk linnamängus venis arvatust palju pikemaks. Põhjus selles, et mul on samuste soomlasiga kole palju tööd & nii jääb see olema veel vähemalt mõneks ajaks. Aga vahepeal üritan siiski linnamängul mitte päris välja surra lasta:) Eelmise mängu lahendas nagu naksti ära Ambrosius ning noppis ka mõlemad võidupunktid – pildil oli Des Moines Iowa osariigis USA-s ning oli seal seepärast, et 20. jaanuaril pidas sünnipäeva Slipknoti liige Sid Wilson, kes samuses linnakeses sündinud on. Seega on Ambrosius ületanud 10 punkti piiri, mispuhul talle mdgi palju õnne!:)

Mängutabeli hetkeseis järgmine:

Ambrosius – 10 punkti
Teet Korsten – 7 punkti
Peeter Raudvere – 3 punkti
Oudekki, Tõiv, Myriwe – 2 punkti
Tarmo – 1 punkt

Mängureeglid siis järgmised:

Iga näidatav linn on kuidagi seotud mingi sel päeval toimunud ajaloosündmusega.  Uus küsimus tuleb õhtul kl.18.00 (kui ei tule, siis kas valetab wordpressi kell, või püüan ma üldjuhul hilinemise asjus ette hoiatada) ning tund aega hiljem tuleb vihjepilt, mis on vastava sündmusega tihedamalt seotud. Linna äraarvamise eest 1 punkt, sündmuse eest samuti 1 punkt. Otsida võite üle kogu interneti, wikipedia & kõik muud asjad on täitsa bro, aga nagu eelmises mängus, nii on nüüdki väga ebaviisakas vdta õiget vastust pildi seadeist, kus see loomulikult olemas on. See on nagu loomaaias jahil käia, palun ärge nii tehke & mängu odava nõksuga ära rikkuge.

 

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. Peeter Raudvere ütles:

    Athens, Georgia.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s