Mina usun juhusesse, kõigeväelisse kaosesse, absoluutsuse, ettemääratuse ning alati kõikjal kehtivate seaduspärasuste puudumisse.
Ja inimelu mõttetusse, juhuse ainusündinud pojasse, üksikisiku ja inimkonna kui terviku suure idee ning eesmärgi puudumisse, inimkonna ning kogu universumi eksistentsi suvalisusesse.
Ning oma ainsa elu ise mõtestamisse, endale ise eesmärkide ja sihtide seadmisesse, maksimaalsesse eneseteostusesse, mis on järeldatud kõigeväelisest kaosest, tuletatud inimelu üldisest mõttetusest, inimkonna kui terviku suvalisusest. Isemõtestet ellu, mis on absoluutne mõtestaja enda & relatiivne kõigi ülejäänute jaoks. Usun vabade isiksuste ühiskondlikku kokkulepet maksimaalselt paljuile üksikisikuile maksimaalse eneseteostuse võimaldamiseks, kommete & moraali kokkuleppelist iseloomu ning inimese võimet juhuslikus maailmas eneseteostuse kaudu õnne leida. Aamen.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. mahhatsalka ütles:

    Kas see tekst kuulub copywrite alla või mitte? Ja millistel tingimustel seda kopperida tohib?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s