Poleks arvanud, et elus kunagi veel blogima hakkan, aga nagu kulunud lause ütleb, elu teeb oma korrektiivid. Taasblogimise eest pean ma “tänulik” olema FB-le, mis mulle kahepäevase bloki virutas, sest julgesin väita filmi “Klass” tulistamistseeni teraapilise olevat. Ähvardavad juba konto permanentse kustutamisega, kui ma “veel niimoodi tegema peaks”. Ega siis polegi muud, kui muudkui aga blogi, nagu ennevanasti, kui ma veel palju noorem keskealine olin 🙂

Esialgu jääb see blogi siis võimalike blokipäevade tarbeks, mida võib ju edaspidi veelgi tulla, aga kes teab, ehk naasengi selle suhtlusžanri juurde jälle pikemalt tagasi.

Väga huvitav oleks teada, kes te kõik olete, kes te minu uusi sissekandeid loete. Nii-et andke all kommentaarides teada, kui see teile just ülemäära tüli ei tee 🙂 Edaspidi ma kedagi enam selliste palvetega ei tüüta, aga nii taasalustamise puhul korra ikka soovin oma uudishimu rahuldada.

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

10 responses »

 1. khooma ütles:

  Kaks päeva on köki-möki.
  Blogi pole muidugi nii operatiivne, aga kui jätkad, jõudu sulle! Ilmselt sünniks üksjagu pikemaid tekste kui FB-s. Uduselt on meeles tollest ajast.

  • khooma ütles:

   Kaks päeva on köki-möki.
   Blogi pole muidugi nii operatiivne, aga kui jätkad, jõudu sulle! Ilmselt sünniks üksjagu pikemaid tekste kui FB-s. Uduselt on meeles tollest ajast.

   Ka Rainer

 2. Stuart ütles:

  Miina, FBs, kuigi jätkuvalt ütlevad lähemad ja kaugemad sõbrad, kes mind FBst väljaspool teavad, mulle Stu või Stuart 😊

 3. Ambrosius ütles:

  Ei taha uskuda, et FB kuidagi automaatselt sellest postitusest sobimatu sisu leidis. Karta on, et keegi “abivalmis” kodanik raporteeris. Ja mina julgesin veel väita, et teraapilisuse huvides oleks saanud seda stseeni veel parendada.

 4. udupea ütles:

  Hanna olen, see kes vanasti Udupea nime kasutas ja pilvepildistaja blogi pidas

 5. Punane Hanrahan ütles:

  See on ka lahe, et tänapäeval on võimalik otse telefonist blogida ning spets äpi kaudu, mitte üle brauseri. Elu on ikka ilus 🙂

 6. Marca ütles:

  Vaatasingi, et viimasel ajal on FB kuidagi tühi ja siis märkasin nodsu blogis Su teadet – loogiline! Marit R***

 7. mustkaaren ütles:

  Karta on, et selles fb-asjas tekib mingi regulaarsus.
  Ma olen bloggeri saurus md.
  Meeldiv tutvuda.

 8. tafkav ütles:

  Ja mina olen see V, kes FB-s meenutas, et oli kord selline blogimisvärk ka olemas ja pop ja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s