Mul pole plaaniski hakata rahvarohkes kohas maski kandma. Kuni maskikohustust ei tule, seni mina seda enam ette ei pane. On teist koroonaaja jooksul juba tüütuseni kanda saanud.

Aga – ma ei näe mingit põhjust karata selle pärast ninna perearstidele & ekspertidele, kes maskikandmist sooovitavad. Nad teevad seda oma parima äratundmise järgi, lähtuvalt sellest infost, mis nende käsutuses on.

Üldse ei meeldi mulle see hoiak, tajuda vaenulikuna ning ründamisväärsena absoluutselt kõike, millega ma ise parasjagu ei nõustu. Pooldan euroopalikku ideaali eriarvamuste, ka vastakate, rahulikust kooseksisteerimisest. Aga äkki see ongi tänapäeva Läänemaailma jaoks juba liiga vanakool?

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Üks vastus »

  1. nodsu ütles:

    mõtlen, äkki tuleb see ninnakargamise tung neil, kel on vajadus kogu aeg uskuda, et nad on kogu aeg head ja teevad kõike alati õigesti.

    Ma olen viimasel ajal fantaseerinud, et järsku kuluks ära selline antiskautlus, et teha iga päev üks väiksemat sorti pahategu, siis on süda rahul ja vähem kibestumist “miks maailm mulle nii vähe vastu tuleb, kui ma nii tubli olen”.

    Sellise loogika järgi võib vabalt korra ilma maskita käia, isegi kui tundub, et maskikandmine on üldiselt hea põhimõte. Lihtsalt selle päeva pahategu on ilma maskita käia, selle arvelt jaksab kohe mitu heategu otsa teha.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s