Nika jagas FB-s alljärgnevat. Kui see nii on, peaks olema lihtne Venemaa režiimijuht kohalt võtta – piisab, kui talle telekaamerate ees (loomulikult otseülekandes) viina näkku visata:

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

2 responses »

  1. Punane Hanrahan ütles:

    Viina puhul on iva selles, et viin läheb silma & tekitab valu ning natsiliider ei pääse avalikust valureaktsioonist ehk enda nõrgana näitamisest.

  2. nodsu ütles:

    Ta näeb samas juba pikka aega hädine välja – vt kasvõi see juba mitme kuu tagune video, kus ta kramplikult lauast kinni hoidab. Selle video kohta küll spekuleeritigi, et seda jagab mingi konkureeriv fraktsioon, et võimu vanakese käest ära võtta.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s