Vaatan dokki Myanmar’ valitsusvastastest naisterroristidest. Väga hea film, väga hea vaib, ei mingit ninnu-nännut, nagu stereotüüpselt ikka naistega seostatakse. Mingit kuradi lohv-piss-harmooniumit (mida kahjuks feministid ise sageli ajama kipuvad) ei ole. 21-aastane terrorist seletab asjalikult: “Mõistlik on rünnata lõhkekehadega, sest kuul tapab ainult ühe inimese, aga lõhkekeha tapab paljusid!”
Vat see on feministlik rollimudel, mis rollimudel ka on! Äge!!

Kes nüüd hakkab siin undama, et “Issand, missugune kohutav vägivald!!”, sellele tuletan meelde, et Myanmar’s valitseb hunta, mille pea tööstuslikud veretööd ületavad terroristide rünnakud mitmekordselt. Selliste autoritaarsete režiimidega ei saa ninnu-nännu “räägime nüüd läbi” või “vägivallatu vastupanu” meetoditega toime tulla.

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Üks vastus »

  1. mustkaaren ütles:

    Muud, kui edu tydrukutele.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s