Quora, ehk “Küsi julgesti” tüüpi keskkond, kus saab esitada mis tahes küsimusi ning keegi, kes end sel teemal pädevaks peab, siis ka vastab. Sain sealt keskkonnast kord vajalikku infot mingis paavstlusega seotud küsimuses, aga sellest ajast peale jookseb Quora Digest iga päev mulle e-postkasti. Kaks korda päevas inglise ning üks kord soome keeles.
Paraku on see masendav, sest olen sealt saanud kindla teadmise, et valdav osa Maakera elanikest on valusad idioodid. Ei erine ükski riik siin teisest, üks maailma ots teisest, kõikjal, kuhu vaatad, üle laia maailma, muudkui idioodid reas. Need küsimused, tulgu nad Antwerpenist või Lagosest, Osakast või Torniost, on valdavas enamuses niivõrd ajulagedad, et minu usk inimkonna kestlikkusse on täieliku kollapsi äärel.
Lollus on globaalne & lõputu ning liik, kuhu kuulub niivõrd massilises koguses ebaadekvaatseid isendeid, ei saa lõpetada muudmoodi, kui lollusesurma surres.

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

3 responses »

  1. nodsu ütles:

    aga kui küsivad, siis on vähemalt õpihimulised lollid, mis on parem variant, äkki lähevad targemaks!

  2. Jaa, ma ka vahel loen enid ja mõtlen, kas päriselt on sellied inimesed olemas. Ilmselt ikka ei ole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s